товарів 0

на суму 0 грн

Краще спортивне харчування

для будь-яких ВАШИХ ЦІЛЕЙ:

 • набір м'язової маси
 • збільшення витривалості
 • енергія і результативність
 • дієта і схуднення

Безпечне спортивне харчування

Для чоловіків та жінок!

 

 • доведена ефективність
 • безпечність
 • без эфекту звикання
 • точне цілове призначення

SCITEC NUTRITION

МОЖЛИВО ВСЕ!

 • набір м'язової маси
 • збільшення витривалості
 • енергія і результативність
 • дієта і схуднення
SCITEC NUTRITION - американський бренд з виробничими потужностями в Угорщині. Компанію Scitec Nutrition знають більше, ніж в 20 країнах світу. У країнах Європи і США до харчових добавок пред'являються дуже серйозні вимоги. Scitec Nutrtion має всі необхідні сертифікати якості.

акційні товари

новинки

відгуки

Стас

16.03.2018

Отличный выбор протеинов и гейнеров по лучшей цене. Удобные фасовки и быстрая доставка. Закупаюсь тут уже год. Результатами приема этого спортпита доволен полностью.

Максим

15.01.2018

Дважды делали заказ в этом магазине, и очень довольны и обслуживанием и ценами. А качество этого спортпита неизменно высокое. И начинающим спортсменам и профессионалам - советую.
Максим, инструктор фитнес зала.

Иван

05.01.2018

Работаю в зале уже 8 лет, всем своим клиентам рекомендую попробовать Scitec , что бы просто знать, КАК должен работать правильный спортпит! Кто хоть раз попробует - будет постоянным клиентом. Качество проверенное и временем и многими спортивными результатами. Побочек практически не встречал, при правильном приеме - их не будет. Цены на этом сайте самые низкие.

відео

Scitec Nutrition: Push Forward

Push forward to become number one – Team Scitec

Автор: Admin от 27.дек.17 06:39

Push Forward to Your True Self – Cedric McMillan

Автор: Admin от 27.дек.17 06:40

Push Forward for Ultimate Strength – Victoria Perez

Автор: Admin от 27.дек.17 06:41

Push Forward to Superyou – Alin Tositiu

Автор: Admin от 27.дек.17 06:42

Push Forward Like a Boss – János Csuhai

Автор: Admin от 27.дек.17 06:43

Brandon Curry - Push FWD Till Perfection

Автор: Admin от 27.дек.17 17:38

статті

Для чого приймають гейнер?

Для чого приймають гейнер?

Якщо ви відчуваєте складність з набором якісної м'язової маси, то додавання кількох порцій гейнерів у раціон, наприклад JUMBO або JUMBO PROFESSIONAL...

Незамінні Омега 3, 6, 9

Незамінні Омега 3, 6, 9

Хто не чув про користь жирних кислот Омега-3-6-9?...

Як набрати м'язову масу

Як набрати м'язову масу

Для початку відповімо просто - потрібно більше їсти...

Scitec Nutrition - якісне спортивне харчування

Креатин, глютамін, аргінін, карнітин ... Ці назви в нашій свідомості стійко асоціюються зі спортивним харчуванням, необхідним тільки для спортсменів високого рівня і зовсім не потрібним (і навіть шкідливим) для звичайних людей. Але не варто забувати про те, що всі ці речовини були спочатку створені не для поліпшення спортивних результатів, а зовсім для інших цілей. Вони прийшли в спорт з медицини, фармацевтики, харчової промисловості, де використовувалися для лікування і профілактики багатьох захворювань, поліпшення харчової цінності продуктів.

 

Спортивне харчування - це спеціальні добавки застосовуються як любителями, так і професіоналами в таких видах спорту, як важка атлетика, легка атлетика, пауерліфтинг, бодібілдинг, бокс і рідше в інших видах спорту, а так само звичайними людьми провідними спортивний спосіб життя. Метою застосування спортивного харчування є підвищення сили, прискорене відновлення організму після тренування, поліпшення витривалості, отримання необхідної маси тіла, зниження ризику отримання травми зв'язок і сухожиль, а так само досягнення необхідного рельєфу і ваги тіла при заняттях спортом. Грамотне використання спортивного харчування сприяє збільшенню спортивних показників, без збільшення маси тіла спортсмена.

 

На відміну від звичайного харчування, спортивне не вимагає істотних витрат часу на його перетравлення і засвоєння організмом, оскільки всі необхідні організму речовини знаходяться в рідкому вигляді при вживанні. Спортивне харчування Scitec Nutrition є абсолютно нешкідливим для людини, перед його розробкою та виготовленням проводяться наукові дослідження, на підставі яких, підбираються якісні поживні речовини прекрасно засвоювані організмом людини. Спорт харчування не є повною заміною звичайного раціону, а лише доповнює його, будучи корисною спортивної добавкою. Воно не має ніякого відношення до заборонених в спорті препаратів.

 

Застосовувати його слід людям які не мають чіткого графіка харчування, і що зазнають труднощів при наборі маси тіла, людям же схильним до набору зайвої ваги слід повністю відмовитися від застосування гейнера через високий вміст вуглеводів в ньому, і використовувати тільки протеїн і інші добавки.

Види спортивного харчування

 

Існують різні види спортивного харчування, що підбираються залежно від поставлених завдань, і необхідних результатів. Для збільшення маси тіла застосовуються в основному різні види гейнери і протеїн. Протеїн і гейнер містять в собі всі необхідні організму амінокислоти і вуглеводи, в залежності від складу і виробника можуть містити в собі мінерали і вітаміни. Протеїн і гейнер сприяють швидкому відновленню енергетичних запасів організму після тренування. У разі необхідності знизити масу тіла рекомендується застосовувати різні види жироспалювачів, що прискорюють процес спалювання жиру під час тренування. Таку добавку, як креатин слід застосовувати при необхідності збільшити спортивні результати без необхідності збереження маси тіла. Колаген, хондроїтину сульфат, і глюкозаміну сульфат необхідний людям мають проблеми з сухожиллями або суглобами. Ці добавки зміцнюють кістки, суглоби, і покращують якість шкіри. Жири Омега 3 допомагають домогтися кращих силових показників і зниження маси тіла. Вітаміни та мінерали беруть участь у всіх процесах, що відбуваються в організмі, тому при заняттях спортом вони необхідні в більшій кількості, ніж при відсутності навантажень. Різні перед тренувальні комплекси необхідні для бадьорості та енергійності на тренуваннях, і здатні підвищити спортивні показники за короткий термін.

 

Спортивне харчування Скайтек Нутришн є високоякісною добавкою і досить важливим елементом при заняттях спортом. При грамотному застосуванні прискорить досягнення поставленої мети.

Наверх

Copyright © 2021. Scitec Nutrition®. Все права защищены. | Разработка и дизайн сайта

X