товарів 0

на суму 0 грн

RE-STYLE RE-STYLERE-STYLE
RE-STYLE

RE-STYLE

Форма випуску: Капсули

Тип товару: L-карнітин

Бренд: Scitec Nutrition

Ми - офіційні представники ТМ Scitec Nutrition і гарантуємо чесну ціну на території України, але якщо Ви знайшли ціну нижче, повідомте про це нашому менеджеру, ми перевіримо інформацію і продамо Вам товар за цією ж ціною.

RE-STYLE

Склад

Фасовка/порції

термін придатності

ціна

60 капсул (30 порцій)

до 01.2022

345 грн

120 капсул (60 порцій)

до 01.2022

562 грн

RE-STYLE купити за мінімальною ціною в Україні ( Жироспалювачі | L-карнітин)

RE STYLE - потужний жиросжигатель, що управляє голодом і масою тіла, виготовлений на основі активних та рослинних компонентів. Комплекс допоможе не тільки похудіти, але і змінити свої харчові привиди. Компоненти, входящие в состав RE STYLE, настроять метаболізм на новий лад. Пройдя один цикл прийому, ви побачите, що більше не набирати більше килограмів. Організм буде згоряти більше жирних кислот, але прийом препарату потрібно з'єднати з дієтою та комплексом тренувань для похудіння. Спеціальний склад препарату буде контролювати відчуття голоду, знизити засвоєння жирів, знизити рівень холестерину, підтримувати високий енергетичний тонус і позитивний настрой.

Рекомендується: приймати по 1 капсулі, 2 рази на день (вранці на столу, за 30 хвилин до їжі та 30 хвилин до тренування).

ЗНИЖКИ при покупці

від 3000 грн -3%

від 5000 грн -5%

від 10 000 грн -10%

статті

Топ 5 міфів про спортивне харчування

Топ 5 міфів про спортивне харчування

Зайнятися спортом завжди складно. День у день не знаходиться навіть пари хвилин, щоб виділити їх елементарним фізичним вправам....

Для чого приймають гейнер?

Для чого приймають гейнер?

Якщо ви відчуваєте складність з набором якісної м'язової маси, то додавання кількох порцій гейнерів у раціон, наприклад JUMBO або JUMBO PROFESSIONAL...

Незамінні Омега 3, 6, 9

Незамінні Омега 3, 6, 9

Хто не чув про користь жирних кислот Омега-3-6-9?...

Наверх

Copyright © 2021. Scitec Nutrition®. Все права защищены. | Разработка и дизайн сайта

X