Для чого приймають гейнер?

Гейнер - спортивна добавка, яка складається з білково-карбонової суміші. Іноді виробники доповнюють гейнер різними іншими компонентами, наприклад, креатином, вітамінами, мікроелементами, амінокислотами і пр. інгредієнти. В чому складається головна функція гейнера? Це збільшення масу тіла та швидке воскресіння енергетичних запасів.

Для чого приймають гейнер?

Ті, хто відвідують фітнес-зали, часто звертали увагу на худих (і навіть щуплых) людей, які, тим не менше, займаються спортом в надії на набір м'язової маси. Вот как раз гейнер - ідеально подходит людям, с таким типом тіла. Основна проблема таких клієнтів - складність у наборі м'язів. Якщо ви також випробовуєте труднощі з набором якісної м'язової маси, то додавання кількох порцій гейнерів у раціон, наприклад, JUMBO або гейнерів JUMBO PROFESSIONAL від ТМ Scitec Nutrition, дозволить істотно збільшити калорійність харчування. Також це допоможе заповнити енергетичні запаси після інтенсивних силових тренувань і забезпечить ваш організм необхідними елементами для побудови якісної м'язової маси.

Гейнери від Scitec Nutrition є високоблоковими та високоочищеними, з мінімальним вмістом швидких карбіду, що дозволяє нарощувати якісну м'язову масу навіть тим людям, які схильні до повноти і для яких використання гейнера не таке цілеспрямована. Як ви розумієте, гейнер здатний допомогти набору м'язової маси як худім людям, основна задача яких якісно (!) Збільшити калорійність харчування, так і спортсменам звичайного тілосу, але стремящихся наращивать обсяг.

Як приймати гейнер?

Оптимальний час прийому гейнера для атлетів будь-якого тілоскладення - відразу після тренувань для відновлення енергетичних запасів та постачання в організм матеріалів для побудови нових м'язових тканин. Так само є сенс приймати гейнер безпосередньо перед тренуванням для забезпечення енергії в разі відсутності повноцінного прийому їжі до тренувань.

Якщо ви можете похвалитися швидким метаболізмом, тобто володієте прискоренним обміном речовин, є сенс приймати дану білково-вуглеводну суміш між прийомами їжі для підвищення загальної калорійності харчування протягом дня. Якщо же метаболізм затухає, рекомендуємо приймати гейнер тільки після тренування, а в інший час обмежитися протеїновими коктейлями. Доречі, Scitec Nutrition пропонує багато варіантів протеїну, з якого виходить дуже смачний та корисний коктейль.

Дози та приготування

В середньому кожна порція гейнера містить 20-40 г протеїну, 50-80 г вуглеводів і кілька грам ненасичених жирів. Рекомендуємо не перевищувати дози, зазначені виробником, так як в такому випадку можливо погане усвоєння продукту. Розмішуйте 1 порцію сухого порошку необхідно в 400-600 мл молока або води.

Так само можливо з'єднання гейнера з креатином. Углеводы в гейнере забезпечують транспортну функцію для креатину, що забезпечує його повне засвоювання, що в свою чергу веде до повноцінного збільшення м'язової маси.