товарів 0

на суму 0 грн

Спалювання жиру: навантаження і правильне дихання

Ваша мрія - назавжди позбутися жирових складок на своєму тілі? Тоді Вас заздалегідь треба попередити: безглуздо морити себе голодом, займатися аутотренінгом або лягати під ніж, якщо Ви ведете виключно малорухливий спосіб життя.
Жир нікуди не дінеться або обов'язково повернеться, якщо в розкладі кожного Вашого дня не з'являться фізичні вправи.

Вибираємо вид навантажень

Щоб швидко і ефективно позбутися від жирових відкладень, важливо вибрати правильний вид фізичного навантаження. Відмінний спосіб позбутися від накопиченого жиру - щоденна пробіжка. Саме цей вид фізичних навантажень здатний прискорити обмін речовин, завдяки якому і спалюються калорії. Під час пробіжки не варто намагатися побити світовий рекорд на «стометрівці». Досить 45 хвилин легкого бігу і 800 калорій зникнуть безслідно.

Не любите бігати - сідайте на велосипед. Велопрогулка - кращий спосіб позбутися від жиру в районі стегон і живота. Але для досягнення результату необхідно крутити педалі в хорошому темпі не менше 30 хвилин в день.

Плавання - ще один вид навантажень, під час яких ефективно згорає жировий прошарок. Півгодини активним брасом і вже через тиждень буде помітний результат.

Основні правила виконання вправ

Якщо Ви визначилися, яким з видів вправ будете спалювати жир, саме час поговорити про основні правила проведення ефективної тренування. Перше, що слід запам'ятати - не можна підходити до занять з порожнім шлунком. За годину-півтора до початку тренування слід з'їсти що-небудь високобілкове і низьковуглеводну. Це може бути, наприклад, бутерброд: скибочка відвареного м'яса на тонкому шматочку житнього хліба. Такий бутерброд дасть Вам можливість займатися ефективніше і більш тривалий час.

Починати заняття слід з розминки. Так уже влаштований наш організм, що жир згоряє не в першу чергу, а лише після того, як всі м'язи вже розігріті, а наявний запас енергії витрачено. Як правило, процес спалювання жиру запускається лише через 15 хвилин після початку тренування. Тому основні вправи слід виконувати після чверті години розминки.

Слідкуйте за тим, щоб Ваші заняття були одноманітними. Організм дуже швидко звикає до навантажень, адаптується і починає «економити» калорії. Тому, міняйте час від часу силу і вид навантажень, замінюйте зрідка ранкову пробіжку вечірнім велопробігом. Включіть в схему тренування силові вправи. Наприклад, відразу ж після розминки візьміть гантелі і виконайте кілька простих вправ, оскільки м'язова маса спалює калорії в 9 разів швидше, ніж жирова. Висновок: чим більше м'язова маса, тим швидше з талії і боків зникне жир. Якщо ж Ви в якості навантаження виберете гантелі вагою до 5 кг, а вправи будете виконувати в швидкому темпі, замість нарощування м'язів запуститься процес спалювання жиру.

дихайте правильно

Ще одна обов'язкова умова при виконанні вправ для спалювання жиру - правильне дихання. Ви зможете займатися ефективніше і довше, якщо навчитеся дихати. Загальновідомо, що людина не використовує свої легені на повну потужність. Як правило, наше дихання поверхово, і з кожним вдихом організм засвоює лише 5% кисню. Але саме цей газ необхідний для боротьби із зайвою вагою. Чим більше кисню потрапляє в жирові клітини, тим швидше вони «тануть». Ваш організм відчує приплив кисню. Всі системи організму почнуть працювати в повну силу, а жир зникне без сліду з Вашої талії, живота і стегон.

статті

Для чого приймають гейнер?

Для чого приймають гейнер?

Якщо ви відчуваєте складність з набором якісної м'язової маси, то додавання кількох порцій гейнерів у раціон, наприклад JUMBO або JUMBO PROFESSIONAL...

Незамінні Омега 3, 6, 9

Незамінні Омега 3, 6, 9

Хто не чув про користь жирних кислот Омега-3-6-9?...

Як набрати м'язову масу

Як набрати м'язову масу

Для початку відповімо просто - потрібно більше їсти...

Наверх

Copyright © 2020. Scitec Nutrition®. Все права защищены. | Разработка и дизайн сайта

X