3 лайфхаки, які допоможуть підвищити ефективність тренування

Всі, хто хоче схуднути, прагнуть виконувати менше фізичних вправ, але при цьому отримувати максимум користі. І це цілком реально! Щоб спалювати більше калорій за короткий час, необхідно слідувати кільком лайфхакам.
 

1. Щоб не витрачати багато часу за спорт, але при цьому бути завжди у формі, максимально збільшити інтенсивність занять. Вчені довели, що під час коротких тренувань на межі можливостей, спалюється стільки ж калорій, як і при стабільних заняттях. Тобто, 10-хвилинна активне тренування може повноцінно замінити годинне заняття. Але потрібно приділити особливу увагу розігріву м'язів, інакше травматизму не уникнути.
 

2. Щоб накачати м'язи, немає необхідності постійно качати прес, присідати і т.д. Досвідчені тренери рекомендують функціональні тренування, які спрямовані на роботу всіх м'язів тіла. Тобто, це дозволяє не тільки привести все тіло в тонус, а й збільшити витривалість, силу, поліпшити координацію.
 

3. Більшість тренерів радять новачкам розділяти силові і кардиотренировки, тобто, займатися ними в різні дні. Але досвідчені фахівці стверджують, що комбінація вправ на різні групи м'язів дозволяє не тільки швидше нарощувати м'язову масу, але й ефективніше боротися з підшкірним жиром. До того ж, такі заняття сприяють стабілізації рівня цукру в крові і прискоренню метаболізму.