3 лайфхаки, які допоможуть підвищити ефективність тренування

Всі, хто хоче схуднути, прагнуть виконувати менше фізичних вправ, але при цьому отримувати максимум користі. І це цілком реально! Щоб спалювати більше калорій за короткий час, необхідно слідувати кільком лайфхакам.
 

1. Щоб не витрачати багато часу за спорт, але при цьому бути завжди у формі, максимально збільшити інтенсивність занять. Вчені довели, що під час коротких тренувань на межі можливостей, спалюється стільки ж калорій, як і при стабільних заняттях. Тобто, 10-хвилинна активне тренування може повноцінно замінити годинне заняття. Але потрібно приділити особливу увагу розігріву м'язів, інакше травматизму не уникнути.
 

2. Щоб накачати м'язи, немає необхідності постійно качати прес, присідати і т.д. Досвідчені тренери рекомендують функціональні тренування, які спрямовані на роботу всіх м'язів тіла. Тобто, це дозволяє не тільки привести все тіло в тонус, а й збільшити витривалість, силу, поліпшити координацію.
 

3. Більшість тренерів радять новачкам розділяти силові і кардиотренировки, тобто, займатися ними в різні дні. Але досвідчені фахівці стверджують, що комбінація вправ на різні групи м'язів дозволяє не тільки швидше нарощувати м'язову масу, але й ефективніше боротися з підшкірним жиром. До того ж, такі заняття сприяють стабілізації рівня цукру в крові і прискоренню метаболізму.

статті

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Замов два найпотрібніших препарата для якісного тренування зі знижкою -25%...

Підписуйтесь на нас в соцмережах

Підписуйтесь на нас в соцмережах

І ви точно не пропустите актуальні розіграші та акційні пропозиції...

5 золотих правил спортивного харчування

5 золотих правил спортивного харчування

У спорті, будь то витривалість або сила, ми просимо наші тіла робити незвичайні речі; тому ми повинні годувати його незвичайними способами...