Коензим Q10 - це активний компонент, необхідний для життєдіяльності всіх видів клітин. Запобігає процесам старіння. Він здатний не лише продовжити життя, але й наситити його енергією, здоров'ям, молодістю.

Коензим Q10 виробляється в самому організмі людини, починаючи з народження. Але після 30 років його вироблення починає неухильно падати, і до 70-80 років досягає того ж рівня, що і в дитячому віці. Постійна присутність коензиму Q10, потужного та універсального антиоксиданту в клітинах людини, в достатній кількості є абсолютно необхідною!

Коензим Q10 є антиоксидантом. Внаслідок впливу зовнішніх факторів навколишнього середовища (сонячна активність, радіація, хімічна забрудненість та ін.) в організмі утворюються вільні радикали. Внаслідок своєї надзвичайно високої хімічної агресивності вони здатні руйнувати життєво важливі речовини та структури організму (від білка до клітини), що призводить до різних порушень функцій його життєдіяльності. Коензим Q10 має здатність дезактивувати вільні радикали, сприяючи збереженню цілісності клітинних структур і самої клітини.

Коензим Q10 стимулює процес енергетичного спалювання жирів, збагачує жирову тканину киснем, що забезпечує ефективне зниження ваги.

Варто звернути Вашу увагу, що коензим Q10 підвищує витривалість у спортсменів і добре поєднується з L-карнітином.

КУПИТИ Коензим Q10 >>>