Сироватковий ізолят - що це?

Сироватковий ізолят - це спортивна добавка, створена шляхом фільтрації молочного білка. Є головною добавкою для нарощування м'язової маси. Сироватковий ізолят вдає із себе високоочищену форму протеїну (більше 85%), на відміну від сироваткового концентрату, практично не містить жиру, холестерину і лактози. Іншими словами, сприймається і засвоюється організмом простіше, ніж свій менш очищений побратим (сироватковий концентрат).

 

Сам по собі білок необхідний нашому організму для побудови м'язової маси. З їжі ми часто не можемо отримати необхідну норму білка і саме для таких цілей є сенс використовувати протеїнові коктейлі. Протеїнові коктейлі посилюють анаболічні процеси в організмі (зростання тканин), перешкоджають катаболізму (руйнування тканин) і покращують відновлення м'язів після інтенсивних тренувань.

 

Підбираючи ізолят не слід просто гнатися за низькою ціною. Так, ізоляти- це не дешеві концентрати, вони більш очищені, але навіть вони відрізняються один від одного в залежності від кількості білка в одній порції. Цей параметр залежить лише від виробника. Ми можемо порекомендувати вам 100% WHEY ISOLATE від бренду ScitecNutrition - в 25 грамах порошку міститься 20 грам білка, що є відмінним показником на ринку бюджетних протеїнів.

 

Оптимальний час прийому протеїну перед тренуванням (за 30 хвилин) і відразу ж після. Також можна приймати протеїн відразу після пробудження за 30 хвилин перед сніданком, або ж протягом дня в якості перекусів. Однак, саме прийоми перед і після тренування є найбільш ефективними з точки зору набору м'язової маси.

 

Середня порція - 1 черпак, це приблизно 25 грам. Розмішувати можна з будь-якою рідиною: з водою, молоком, кефіром, соком - кожен вибере на свій смак.

 

сывороточный изолят

статті

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Замов два найпотрібніших препарата для якісного тренування зі знижкою -25%...

Підписуйтесь на нас в соцмережах

Підписуйтесь на нас в соцмережах

І ви точно не пропустите актуальні розіграші та акційні пропозиції...

5 золотих правил спортивного харчування

5 золотих правил спортивного харчування

У спорті, будь то витривалість або сила, ми просимо наші тіла робити незвичайні речі; тому ми повинні годувати його незвичайними способами...