Сироватковий ізолят - що це?

Сироватковий ізолят - це спортивна добавка, створена шляхом фільтрації молочного білка. Є головною добавкою для нарощування м'язової маси. Сироватковий ізолят вдає із себе високоочищену форму протеїну (більше 85%), на відміну від сироваткового концентрату, практично не містить жиру, холестерину і лактози. Іншими словами, сприймається і засвоюється організмом простіше, ніж свій менш очищений побратим (сироватковий концентрат).

 

Сам по собі білок необхідний нашому організму для побудови м'язової маси. З їжі ми часто не можемо отримати необхідну норму білка і саме для таких цілей є сенс використовувати протеїнові коктейлі. Протеїнові коктейлі посилюють анаболічні процеси в організмі (зростання тканин), перешкоджають катаболізму (руйнування тканин) і покращують відновлення м'язів після інтенсивних тренувань.

 

Підбираючи ізолят не слід просто гнатися за низькою ціною. Так, ізоляти- це не дешеві концентрати, вони більш очищені, але навіть вони відрізняються один від одного в залежності від кількості білка в одній порції. Цей параметр залежить лише від виробника. Ми можемо порекомендувати вам 100% WHEY ISOLATE від бренду ScitecNutrition - в 25 грамах порошку міститься 20 грам білка, що є відмінним показником на ринку бюджетних протеїнів.

 

Оптимальний час прийому протеїну перед тренуванням (за 30 хвилин) і відразу ж після. Також можна приймати протеїн відразу після пробудження за 30 хвилин перед сніданком, або ж протягом дня в якості перекусів. Однак, саме прийоми перед і після тренування є найбільш ефективними з точки зору набору м'язової маси.

 

Середня порція - 1 черпак, це приблизно 25 грам. Розмішувати можна з будь-якою рідиною: з водою, молоком, кефіром, соком - кожен вибере на свій смак.

 

сывороточный изолят