Топ 5 міфів про спортивне харчування

Зайнятися спортом завжди складно. День у день не знаходиться навіть пари хвилин, щоб виділити їх елементарним фізичним вправам. А ще складніше привчити себе до спортивного харчування. За останні пару років навколо нього утворилося стільки помилкових міфів, що і повірити страшно. Хтось каже, що в складі спортивного харчування використовується одна хімія. У кого-то склалися враження, що воно призводить до падіння потенції у чоловічої частини населення.

Стаття розкриє п'ять міфів спортивного харчування:

 1. Хімічний склад спортивного харчування
  Через недосвідченість і незнання люди звикли вірити, що спортсмени вживають суцільну хімію. Але це не так. Щоб не виникало таких помилок, для початку треба розібратися з компонентами складу. На перше місце завжди ставлять протеїн. Протеїн - це здорова добавка. Її отримують з натуральних компонентів, наприклад, яєць, молока, сиру і т.д. Протеїн- це та ж сама їжа, тільки без непотрібних жирів.
 2. Спортивні батончики - низькокалорійні
  Спортивні батончики нічим не краще шоколаду, в якихось випадках навіть гірше. У складі такого батончика знаходиться фруктоза. Це той же самий цукор. Калорійність спортивних батончиків дуже висока. Вживаючи їх також можна набрати зайву вагу. Перекусити краще фруктом або овочем, а якщо хочеться солодкого, то замінити батончики на шматочок шоколаду.
 3. Висока ціна
  Спортивне харчування не обов'язково має бути дороге. У будь-якого виробника треба звертати увагу на склад. Якщо порівняти дорогу марку і дешеву, то вони інколи рідко чим відрізняють. Переплата в основному йде за бренд.
 4. "Чоловіча сила" під загрозою
  У складі часто використовують вітамін B11. А він тільки навпаки збільшує кількість насінної рідини. Саме вона впливає на ефективність зачаття. Існує препарат, який заборонений Всесвітнім антидопінговим агентством - це андрогенний стероїд. Ось він якраз-таки і негативно впливає на чоловічий організм і роботу статевих органів.
 5. Крім професійних спортсменів спортивне харчування нікому більше не потрібно
  Це найголовніший і поширений міф. Найчастіше споживачами спортивного харчування і так є спортсмени. Але це не означає, що крім них воно нікому не потрібно. Як було сказано вище, в спортивному харчуванні багато білка. Саме він впливає на формування красивих м'язів. Також в цьому харчуванні багато вітамінів і мінералів, які зміцнюють кістки. Лікарі прописують людям похилого віку включити в раціон спортивне харчування, щоб суглоби були міцними.

 

 

статті

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Супер пропозиція на комплект для інтенсивного тренування!

Замов два найпотрібніших препарата для якісного тренування зі знижкою -25%...

Підписуйтесь на нас в соцмережах

Підписуйтесь на нас в соцмережах

І ви точно не пропустите актуальні розіграші та акційні пропозиції...

5 золотих правил спортивного харчування

5 золотих правил спортивного харчування

У спорті, будь то витривалість або сила, ми просимо наші тіла робити незвичайні речі; тому ми повинні годувати його незвичайними способами...