Топ 5 міфів про спортивне харчування

Зайнятися спортом завжди складно. День у день не знаходиться навіть пари хвилин, щоб виділити їх елементарним фізичним вправам. А ще складніше привчити себе до спортивного харчування. За останні пару років навколо нього утворилося стільки помилкових міфів, що і повірити страшно. Хтось каже, що в складі спортивного харчування використовується одна хімія. У кого-то склалися враження, що воно призводить до падіння потенції у чоловічої частини населення.

Стаття розкриє п'ять міфів спортивного харчування:

  1. Хімічний склад спортивного харчування
    Через недосвідченість і незнання люди звикли вірити, що спортсмени вживають суцільну хімію. Але це не так. Щоб не виникало таких помилок, для початку треба розібратися з компонентами складу. На перше місце завжди ставлять протеїн. Протеїн - це здорова добавка. Її отримують з натуральних компонентів, наприклад, яєць, молока, сиру і т.д. Протеїн- це та ж сама їжа, тільки без непотрібних жирів.
  2. Спортивні батончики - низькокалорійні
    Спортивні батончики нічим не краще шоколаду, в якихось випадках навіть гірше. У складі такого батончика знаходиться фруктоза. Це той же самий цукор. Калорійність спортивних батончиків дуже висока. Вживаючи їх також можна набрати зайву вагу. Перекусити краще фруктом або овочем, а якщо хочеться солодкого, то замінити батончики на шматочок шоколаду.
  3. Висока ціна
    Спортивне харчування не обов'язково має бути дороге. У будь-якого виробника треба звертати увагу на склад. Якщо порівняти дорогу марку і дешеву, то вони інколи рідко чим відрізняють. Переплата в основному йде за бренд.
  4. "Чоловіча сила" під загрозою
    У складі часто використовують вітамін B11. А він тільки навпаки збільшує кількість насінної рідини. Саме вона впливає на ефективність зачаття. Існує препарат, який заборонений Всесвітнім антидопінговим агентством - це андрогенний стероїд. Ось він якраз-таки і негативно впливає на чоловічий організм і роботу статевих органів.
  5. Крім професійних спортсменів спортивне харчування нікому більше не потрібно
    Це найголовніший і поширений міф. Найчастіше споживачами спортивного харчування і так є спортсмени. Але це не означає, що крім них воно нікому не потрібно. Як було сказано вище, в спортивному харчуванні багато білка. Саме він впливає на формування красивих м'язів. Також в цьому харчуванні багато вітамінів і мінералів, які зміцнюють кістки. Лікарі прописують людям похилого віку включити в раціон спортивне харчування, щоб суглоби були міцними.